top of page

APIE MANE

     Esu baigęs Vytauto Didžiojo Universitetą. 2017 m. apsigyniau inžinerinės krypties žemėtvarkos bakalauro diplomą. Noras tobulėti ir gilinti žinias paskatino mane tęsti ir magistrantūros studijas, kurias baigiau 2020 metais ir įgijau dar aukštesnį mokslinį laipsnį.
 

     Nekilnojamo turto sritimi žavėjausi nuolatos. Dėl to ieškodamas naujų galimybių tapti šios sferos specialistu bei kontroliuoti savo darbo procesą ir rezultatus, baigiau profesionalius nekilnojamo turto agento mokymus, kurie suteikė galimybę padėti klientams parduoti, nupirkti, išnuomoti ar išsinuomoti nekilnojamą turtą. Žmonių šypsenos suradus svajonių namus ar pardavus senus, atperka visą į tai investuotą laiką bei sunkų darbą. Tai mano varikliukas. 


 Iš profesionalaus futbolininko į profesionalo nekilnojamo turto agento kostiumą. Ši transformacija įvyko po ilgų metų mano, kaip žaidėjo karjeros. Futbolas tapo mano gyvenimo dalimi dar nuo vaikystės, tai formavo mane kaip asmenybę: siekiančio tikslų, nenuleidžiančio rankų bei itin motyvuoto. Komandinis darbas ir disciplina išugdė savybes, kurias puikiai galiu pritaikyti savo klientams.

 Mano darbdavys - mano klientas, dėl to jis ypatingai svarbus. Kasdien sprendžiamos įvairios sudėtingos problemos leidžia klientui būti ramiam dėl savo pasirinkimo. Kiekvienas objektas yra kaip iššūkis ir galimybė tobulėti. Taigi jei Jūs planuojate parduoti, keisti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą – susisiekite su manimi ir susitikimo metu gausite profesionalius atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus bei aukščiausio lygio nekilnojamo turto paslaugas.

IMG_8832.png
bottom of page